DOŚWIADCZONY MURARZ, NAJLEPIEJ DUETY! HOLANDIA

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Winterswijk , Holandia

Opis stanowiska

  • ustalanie zakresu i czasu trwania robót
  • zabezpieczanie materiałów i sprzętu do realizacji robót murarskich
  • przygotowywanie podłoża pod tynki, wykonywanie oraz naprawianie tynków wewnętrznych i zewnętrznych
  • wykonywanie murów zbrojonych z różnych materiałów, murów wielowarstwowych ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym, murów z otworami okiennymi i drzwiowymi, kominów, murów z
    kanałami dymowymi, spalinowymi i wentylacyjnymi, ścian działowych

Wymagania

  • umiejętność pracy zespołowej
  • motywacja do pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • aktualne prawo jazdy

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - od 500 do 550 € / tygodniowo
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • zagraniczna umowa o pracę
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie