Dostawca zamówień ze sklepu online Albert Heijn

Stawka

13.89 - 16.17
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Opis stanowiska

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty (z możliwością pracy też w niedziele z dodatkiem w wysokości 50%) na zmianach porannych, które zaczynają się od 05:00 lub wieczornych, które trwają do 22:30. Dokładny harmonogram znajdziesz w aplikacji myOTTO. W jednym tygodniu będziesz pracować rano, w następnym na popołudniowej zmianie.

Wymagania

• Prawo jazdy kategorii B i umiejętność bezpiecznego prowadzenia samochodu
• Sprawność fizyczna umożliwiająca wnoszenie zakupów
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
• Zaangażowanie i miłe podejście do klientów

Nasza oferta

• Bardzo atrakcyjna stawka godzinowa: nawet 16.17 EUR (13.89 EUR +8.1% ATV +8.33% Dodatek wakacyjny)
• BONUS +50% za pracę w niedzielę oraz w godzinach nocych lub wcześnie rano (przed 6:00)
• Wysokiej jakości zakwaterowanie z bezpłatnym Wi-Fi
• Zorganizowany transport do miejsca pracy (rower)
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich z gwarancja godzin!
• Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej
• Helpdesk telefoniczny czynny 24/7 - nasi koordynatorzy są cały czas do Twojej dyspozycji
• Zdalny proces rekrutacji
• Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy
• Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
• Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów
• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na bezpośredni kontrakt z klientem

Aplikuj teraz, a nasz rekruter zadzwoni do Ciebie i przedstawi więcej szczegółów!
Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.