Dostawca z prawo jazdy kat C - Transport art, spozywczych - trasy lokalne, możliwość pracy w soboty

Stawka

2 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Innsbruck , Wörgl , Kufstein , Austria

Opis stanowiska

  • Dostawca / Kierowca na trasach lokalnych - transport art spożywczych i napoi do hoteli i gastronomi
  • pomoc w załadunku i rozładunku pojazdu
  • Park maszynowy: ciężarówki marki Iveco o ładowności  5,5-18 ton oraz Busy do 3,5 tony
  • Prasa w systemie 1 zmianowym - dniówki od 5 rano
  • trasy w promieniu ok 80km od bazy, jazda drogami regionalnymi
  • Codzienny powrót na baze i na zakwaterowanie

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość  niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. C (Kod 95) oraz kat. B
  • Ważne badania lekarskie oraz psychotechniczne
  • Ważna karta Kierowcy
  • Własny samochód na codzienny dojazd na baze firmy

Nasza oferta

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia od 2800€ netto miesiecznie*
  • Stawka godzinową 14,95€ brutto
  • Diety 26,40€ netto za przepracowany dzień
  • Diety na zakwaterowanie - 15€ netto za przepracowany dzień
​Dodatkowo
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - dodatek + 50%
  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
  • Zagwarantowane zakwaterowanie  - koszt po stronie pracownika 400-430€
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Więcej informacji pod tel.:
Gregor Hubert Kitzka
Biuro: +49 821 508 539 13
Komórka: +48 533 456 485

Tadeusz Kempny
Biuro: +49 821 508 539 14
Komórka: +48 604 398 444

Dostępni jesteśmy dla Państwa:

poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00
piątek 8.00 - 14.00

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych w języku polskim lub niemieckim wraz z aktualym zdjeciem kandydata

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj '.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
* Miesięczne wynagrodzenie netto jest wyliczona w zaokrągleniu przy założeniu, iż w miesiącu pracownik przepracuje pełne 22 dni, średnio po 8 godz. dziennie oraz obejmuje Stawkę godzinowa brutto oraz wszystkie diety, jak i dodatki mieszkaniowe. Koszta zakwaterowania są odliczane z pensji. Dodatkowa wypłacane są nadgodziny z dodatkiem. Za dni urlopowe lub chorobowe nie są wypłacane diety.