Dekarz/Blacharz - 19,00 EUR/H - Francja

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

La Rochelle , Francja

Opis stanowiska

  • prace renowacyjne domków letniskowych, w tym niezbędne obróbki blacharskie, opierzenie okien dachowych typu VELUX i kominów,
  • kompleksowe orynnowanie budynku.

Wymagania

  • WYMAGANE doświadczenie w ww. zadaniach - około 5 lat,
  • umiejętność gięcia, cięcia i spawania blach ocynkowanych,
  • WYMAGANA znajomość języka francuskiego, angielskiego lub hiszpańskiego,
  • WYMAGANE prawo jazdy kat. B - do dyspozycji samochód służbowy.

Nasza oferta

  • 19,00 EUR brutto na godzinę,
  • możliwe nadgodziny i praca w soboty,
  • praca u stałego, sprawdzonego klienta,
  • komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania, łazienką i Internetem - BEZPŁATNE - pokój 1-osobowy,
  • zaliczka już po 5 przepracowanych dniach,
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie,
  • długoterminowe zlecenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • możliwość premii,
  • bezpieczne miejsce pracy,
  • opieka formalno-prawna,
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,
  • wsparcie opiekuna,
  • premia do 100 EUR za polecenie nam pracownika,
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski,
  • jasne i przejrzyste umowy,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych,
  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika,
  • dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego,
  • kurs językowy online,
  • zwrot za koszty dojazdu z miejsca pracy na miejsce zakwaterowania.