Dekarz/Belgia/Dachy Skośne

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Diest , Belgia

Opis stanowiska

Wymagania

Podejmiemy współpracę z podwykonawcami na własnej działalności na stanowisko: Dekarz.
Praca na dachach skośnych
Miejsce pracy: Belgia , Diest

Nasza oferta

Wymagania:
- doświadczenie na dachach skośnych
- dyspozycyjność od 13.03
- własna działalność gospodarcza i posiadanie dokumentu A1,
- mile widziana znajomość języka angielskiego oraz własny samochód,

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957. Oferta pracy tymczasowej