Dekarz - Norwegia, długa współpraca, norweska umowa!

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Oslo , Bergen , Stavanger , Norwegia

Opis stanowiska

W związku z nowymi projektami rozpoczynającymi się w styczniu 2022 roku zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Dekarz

Nr ref.: D/23

Obowiązki:
- układanie papy termozgrzewalnej i/lub zgrzewanie folii PCV

Wymagania

  • doświadczenie oraz samodzielność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy

Pracodawca norweski oferuje:

  • wynagrodzenie: od 265 Nok/h
  • zjazdy ustalane indywidualnie
  • możliwość długich dni pracy
  • stabilną, długoterminową współpracę
  • umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych.
W przesyłanych dokumentach prosimy umieścić klauzulę dotyczącącą przetwarzania danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.