***********Dekarz /Hydraulik z doświadczeniem# Praca z zakwaterowaniem#Hamburg ,DE#Od zaraz*****

Stawka

20.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Hamburg , Niemcy

Opis stanowiska

Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Dekarz/Hydraulik z doświadczeniem#Praca z zakwaterowanie w Hamburgu#od zaraz
Miejsce pracy: Hamburg,Niemcy
Zawsze poszukujemy wykwalifikowanych pracowników, którzy wyróżniają się kompetencjami zawodowymi oraz tych, którzy chcą zdobyć nowe doświadczenie.
Wspólnie tworzymy nowe perspektywy i szukamy rozwiazań bieżących problemów.
Jesteś zainteresowany i chcesz znaleźć wymarzoną pracę?
Dołącz do nas!!!

Zakres obowiązków:
Prace dekarskie

Wymagania

WYMAGANIA:
minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego,
praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych, i elektronarzędzi,
znajomość rysunku technicznego,
prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

OFERUJEMY:
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
ponadtaryfowe wynagrodzenie godzinowe
pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
dieta za każdą przepracowaną godzinę
zorganizowanie zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
darmową odzież roboczą (raz na pół roku)
dodatki urlopowe oraz świąteczne
urlop wypoczynkowy w wymiarze do 30 dni w roku
stałą opiekę koordynatora polskojęzycznego
terminowe wynagrodzenie oraz cotygodniowe zaliczki