Dekarz do zgrzewania papy - Norwegia

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Trondheim , Norwegia

Opis stanowiska

Norweska firma Select Bemanning w Trondheim poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Dekarz dachów płaskich - papa.

Mozliwosc wyjazdu dla kadydatow bez D-numeru oraz meldunku w Norwegii. Dla osob przebywajacych w Polsce przez ostatnie 10 dni- BRAK KWARANTANNY po przyjezdzie!

Wymagania

1. Udokumentowane doświadczenie w zawodzie (5 lat doświadczenia)

2. Znajomośc języka angielskiego lub norweskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w systemie Tariffavtale - m.innymi zwrot za dojazdy do pracy (co daje dodatkowo 10-20kr. za godzinę pracy), nadgodziny płatne og stawki 282,25 kr i wiele innych dodatków.
- stawka: 220- 251 kr, uzalezniona od doswiedczenia
- 12 % feriepenger
- w przypadku- opadów uniemożliwiających pracę gwarantowana wypłata za 75 godz/ 2 tygodnie
- nadgodziny 50% po 7,5 godz. pracy.
- samochód
- dodatkowe ubezpieczenie emerytalne
- ubrania robocze i narzedzia
- pomoc polskich konsultantek
- zakwaterowanie - 5 500 nok/miesiąc -samodzielne mieszkanie z łazienką.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!