Dekarz, cieśla - Data rozpoczęcia: od zaraz

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Mainz , Niemcy

Opis stanowiska

W naszej bazie danych Fachkräfte e.V.

mamy do zaoferowania :
Zlecenie dla: brygady  2x Dekarz jako podwykonawca

Pokrycie i pokrycie dachu, łaty kontrujące i podtrzymujące, izolacja krokwi, paroizolacja, montaż i pokrycie okien, montaż i obudowa powierzchni dachowych, elewacji i rynien.

 Start pracy :  od zaraz
Rozliczenia:  7/7
Stawka 33 - 35€
zakwaterowanie we własnym zakresie

Wymagania

brak przeciwwskazań do pracy na wysokości doświadczenie i umiejętność wykonywania prac dekarskich Własna działalność gospodarcza Podstawowe narzędzia zabiera podwykonawca Sprzęt, odzież i obuwie ochronne Znajomość języka niemieckiego - min jedna osoba Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Nasza oferta

Co oferujemy: sprawdzamy zdolność kredytową klienta negocjujemy krótkie terminy płatności (max. do 7 dni) negocjujemy co najmniej 45 + godzin tygodniowo negocjujemy kolejne projekty - nigdy więcej bez pracy! wystawiamy faktury i upomnienia dbamy o to aby klient zapłacił bez ryzyka, godziny pracy podpisywane są codziennie rozwiązujemy problemy, porozmawiamy z klientem i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie zakwaterowanie często zapewnia Klient bezpłatnie. Jeśli tak nie jest, w takim przypadku chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania. W razie potrzeby zajmujemy się komunikacją z niemieckimi instytucjami.