Dekarz

Stawka

2 300.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

La Rochelle , Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 27250)

GRH Polska we współpracy z francuską firmą poszukują pracowników do prac ciesielsko-dekarskich gotowych do wyjazdu od zaraz. Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia i stałej pracy, gdzie pracodawca dba o swoich pracowników to czytasz odpowiednie ogłoszenie!

Miejsce pracy: okolice La Rochelle, Francja

Czas pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie na tym stanowisku (min. 2 lata)
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 osoba w ekipie)

Oferujemy:
  • Francuską umowę o pracę oraz 39-46h pracy tygodniowo (dodatkowo płatne nadgodziny)
  • Szacowane wynagrodzenie miesięczne 2300-2700 euro netto
  • Odzież roboczą i narzędzia oraz darmowe zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów podróży do Francji

Zakres obowiązków:
  • Prace hydroizolacyjne i konstrukcyjno-montażowe: dachówki ceramiczne i panele dachowe
  • Zarówno prace renowacyjne jak i od podstaw

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.