Cukiernik – Austria

Stawka

2 000.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Cukiernik , Gastronomia , HoReCa

Lokalizacja

Austria

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (od 2000€ netto) do negocjacji!
  • austriacka umowa o pracę na dłuższy okres bezpośrednio u pracodawcy (nie agencyjna!)
  •  opłacone zakwaterowanie (pokoje pokoje z wanną / prysznicem, toaletą, telewizorem, bezpłatnym dostępem do internetu) i wyżywienie
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy
  • 13 i 14 pensja

Obowiązki

  • umiejętność pieczenia ciast, tortów
  • umiejętność tworzenia deserów
  • wypiekanie bułek i pieczywa
  • przyrządzanie potraw według receptur
  • bezpośrednia współpraca z szefem kuchni
  • zarządzanie personelem przeznaczonym do tego stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie gastronomiczne
  • doświadczenie na stanowisku samodzielny kucharz/cukiernik
  • wiedza i praktyka w zakresie organizacji przyjęć i konferencji
  • znajomość kuchni międzynarodowej
  • znajomość zasad opracowywania receptur,
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dobra znajomość języka angielskiego i komunikatywna niemieckiego