CNC tokarz

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Amsterdam , Rotterdam , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient jest szybko rozwijającą się organizacją, dostarczającą duże możliwości pracy nad wspaniałymi projektami. Będziesz współpracować ze specjalistami i tworzyć unikalne produkty. Będziesz stał przy tokarce ze sterowaniem FANUC. Znasz się na programowaniu i obsłudze maszyn, również z pracą z suwnicą i urządzeniami dźwigowymi jestes znajomy i zapewniasz najlepsze wyniki.
Nasze projekty znajdują się w całej Holandii, dlatego zapewniamy odpowiednie zakwaterowanie w regionie max. 30 km. Oczywiście załatwiamy ubezpieczenie zdrowotne i istnieją różne opcje szkoleń.

Wymagania

Kim jesteś i czego od Ciebie oczekujemy:

  • Znasz się na toczeniu CNC.
  • Znajomość systemu FANUC
  • Doświadczenie z programami cad/cam jest dodatkowym atutem.
  • Masz co najmniej 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego.
  • Potrafisz samodzielnie porozumiewać się w języku angielskim lub niemieckim.
  • Najlepiej, jeśli posiadasz własny transport.

Nasza oferta

Co oferujemy:

  • Wypłatę bardzo dobrego wynagrodzenia (500 - 550 € NET tygodniowo) ;
  • Konto emerytalne w Stipp(+);
  • Zakwaterowanie przez Eming i zgodnie ze standardem SNF (pokój jednoosobowy);
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego;
  • Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne);
  • Dobrej jakości odzież roboczą;
  • Jedną osobą kontaktową;
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.