CNC frezer/programista, 550/575€ netto/tydz, Roeselare, Belgia

Stawka

550.00 - 575.00

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Roeselare , Belgia

Opis stanowiska

  • ustawianie, obsługa i programowanie frezarek numerycznych CNC (produkcja form do pras, wzorców pomiarowych, prototypów itp.)
  • konfiguracja, programowanie, frezowanie, pomiary i wykańczanie elementów na frezarce, często przy pomocy Mastercam
  • produkcja pojedynczych sztuk, od czasu do czasu są małe serie (praca głównie ze stalą, ale także z aluminium i stalą nierdzewną)
  • dokładne i analityczne czytanie rysunków technicznych

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia jako frezer cnc/programista
  • znajomość sterowania typu Heidenhain (3-osiowej maszynie DMG) oraz programu Mastercam
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • motywacja i chęć do nauki
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód

Nasza oferta

  • umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • wynagrodzenie tygodniowe: 550/575€ brutto (do uzgodnienia w zależności od doświadczenia)
  • pełny wymiar pracy: 38h tygodniowo
  • bon żywnościowy 8€ - za każdy dzień roboczy
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: od 95€ /145€ tydzień
  • dodatek wakacyjny 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego