Cieśla szalunkowy / Zbrojarz do pracy w Norwegii

Praca w NORWEGII

Miejsce pracy: Norwegia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki

  • praca z systemami szalunkowymi (Doka, Peri)
  • umiejętność wykonania tradycyjnych szalunków, szalunków ściennych systemowych oraz szalunków podłogowych.
  • praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

  • posiadanie min. 4-letniego doświadczenia w pracy na budowie;
  • przesłanie aktualnego CV, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: min. 240 nok brutto/h
  • 48 godzin tygodniowo
  • zakwaterowanie: 2000 nok/14 dni (media, internet w cenie)
  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o pracę, zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • umowę o pracę z norweskim pracodawcą, gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • zwrot kosztów pierwszego przelotu do Norwegii
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV