Cieśla szalunkowy/zbrojarz

Stawka

2.56
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Linz , Graz , Braunau am Inn , Austria

Opis stanowiska

Dla naszych klientów w Salzburg, Górnej i Dolnej Austrii szukamy cieśli szalunkowych.
Mile widziane całe brygady oraz pojedyńcze osoby.

Wymagania

- doświadczenie zawodowe jako konstruktor szalunków/zbrojarz
- umiejętność montowania szalunków, gotowych elementów betonowych
- sprawność fizyczna oraz brak lęku wysokości
- gotowość do nadgodzin
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- własny środek transportu

Nasza oferta

- miesięczne wynagrodzenie 2.560,00 Euro netto łącznie z dietami
- dieta 26,40 Euro netto/za każdy dzień pracy
- urlopowa i Świąteczna wypłata (13 i 14)
- umowa o prace na austriackich warunkach - stałe zatrudnienie
- darmowe szkolenia oraz dokształcające kursy zawodowe
- ubranie robocze
- pomoc w kontaktach z urzędami
- jobtop pokrywa koszty kursu przygotowawczego do egzaminu zawodowego LAP
- jobtop pokrywa koszty zakwaterowania
- godziny pracy: długi i krótki tydzien (piątek wolne)