Cieśla szalunkowy z uprawnieniami na ładowarkę typu Merlo

Lokalizacja

Ladenburg , Niemcy

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.
Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Ladenburg - Niemcy
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: 18 miesięcy
Stawka na start: 16,00€ brutto

Praca po 10 godzin dziennie. Zjazdy możliwe co 2 tygodnie.
Szalunki w systemach PERI i DOKA, wylewanie betonu.

Wymagania

- doświadczenie min 2 lata
- uprawnienia na ładowarkę typu Merlo

Mile widziane (nie wymagane):
- znajomość j. niemieckiego
- prawo jazdy kat B

Nasza oferta

- niemiecką umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca),
- możliwość pobierania zaliczek,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- niemieckie ubezpieczenie,
- 30 dni płatnego urlopu,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec.