Cieśla Szalunkowy - Norwegia, od zaraz!!

Opis stanowiska

W związku z nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

„Ciśla Szlunkowy"

Ilość wakatów: 15
Miejsce pracy: Norwegia
Nr. ref.: CZB/23

Obowiązki:
- prace związane z szalowaniem/betonowaniem

Wymagania

- doświadczenie
- umiejętność pracy samodzielnej
- znajomość języka angielskiego wymagana na poziomie komunikatywnym
- mile widziane prawo jazdy

Pracodawca norweski oferuje

- atrakcyjne wynagrodzenie 250 nok/h
- możliwość długich dni pracy
- pomoc w zakwaterowaniu
- długoterminowe kontrakty
- pracę w stabilnej dużej firmie
- umowę na  warunkach norweskich

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji  pisemnych lub telefonicznych.
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.