Cieśla szalunkowy Norwegia

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Bergen , Trondheim , Norwegia

Opis stanowiska

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.
Eterni Norge przyjmie wykwalifikowanych cieśli do pracy na projektach budowlanych na terenie Bergen, Stavanger, Trondheim oraz Oslo. Realizujemy wiele różnej wielkości projektów zarówno nowych, jak i remontowych.

Zadania:
· Montaż szalunków systemowych, Peri i Doka, oraz tradycyjnych na budowie. Dodatkowo: betonowanie lub zbrojenie.

Kwalifikacje:
• Doświadczenie jako cieśla
• Mile widziane doświadczenie przy betonowaniu lub zbrojeniu
• Umiejętność czytania rysunku

Cechy charakteru:
• Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
• Umiejętność współpracy
• Zaangażowanie w pracę
• Elastyczność
• Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:
• Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
• Konkurencyjne warunki zatrudnienia – 230 NOK – 256 NOK brutto/h
• Opcje rotacji
• Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach
• Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
• Elastyczny czas pracy

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.