Cieśla szalunkowy/Murarz – zespół 2-3 osobowy (Francja)

Stawka

13.50
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Lyon , Francja

Opis stanowiska

  • tworzenie form pod budowę fundamentów, ścian oraz klatek schodowych
  • łączenie metalowych ram
  • montaż systemów szalunkowych
  • wylewanie betonu
  • prace murarskie
  • wykonywanie zadań zgodnie z rysunkiem technicznym
  • mierzenie oraz cięcie materiałów

Wymagania

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego przynajmniej u jednej osoby w teamie/brygadzie
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • samochód (jeden na team lub brygadę)
  • ubrania robocze oraz narzędzia

Nasza oferta

  • umowa o pracę na warunkach francuskich – francuski Pracodawca
  • stawka godzinowa 13,00-13,50 EUR netto / godzinę
  • zakwaterowanie GRATIS
  • składki oraz podatki odprowadzane we Francji przez Pracodawcę
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • nasze usługi są bezpłatne

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.