Cieśla szalunkowy Dania i Norwegia

Lokalizacja

Århus , Hillerød , Dania

Opis stanowiska

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS).
Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlanej, przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.
Eterni Norge przyjmie wykwalifikowanych cieśli do pracy na projektach budowlanych na terenie Trondheim. Realizujemy wiele
różnej wielkości projektów zarówno nowych, jak i remontowych.

Miejsce pracy: Dania/Norwegia.
Start pracy wrzesien 2023

Zadania:
· Montaż szalunków systemowych, Peri i Doka, oraz tradycyjnych na budowie. Dodatkowo: betonowanie lub zbrojenie.

Kwalifikacje:
•Doświadczenie jako cieśla
•Mile widziane doświadczenie przy betonowaniu lub zbrojeniu
•Umiejętność czytania rysunku

Cechy charakteru:
•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
•Umiejętność współpracy
•Zaangażowanie w pracę
•Elastyczność
•Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:
•Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
•Konkurencyjne warunki zatrudnienia: 100 PLN – 120 PLN brutto/h
•Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach
•Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
•Elastyczny czas pracy

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii.
Miejsce pracy: Dania / Norwegia

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.