Cieśla szalunkowy 14€ brutto/h + 40€ diety dziennej

Lokalizacja

Weilburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • Szalowanie, zbrojenie i betonowanie elementów za pomocą zautomatyzowanych,
  • i monitorowanych komputerowo systemów,
  • Praca na podstawie rysunku technicznego,
  • Formowaniem szalunków w konstrukcjach budowlanych,
  • Montowanie i demontowanie szalunków systemowych,
  • Obróbka elementów drewnianych.

Wymagania

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 14€ brutto/h + 40€ diety dziennej
  • Możliwość firmowego zakwaterowania
  • Zakwaterowaniem blisko miejsca pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualne podejście do kandydata