Cieśla konstrukcyjny z darmowym zakwaterowaniem

Stawka

230.00 - 250.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Bergen , Stavanger , Trondheim , Norwegia

Opis stanowiska

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.
Eterni Norge przyjmie wykwalifikowanych cieśli do pracy na projektach budowlanych na terenie Bergen, Stavanger, Trondheim. Realizujemy wiele różnej wielkości projektów zarówno nowych, jak i remontowych.

Start:luty 2023

Kwalifikacje:
•Doświadczenie jako cieśla
•Umiejętność czytania rysunku

Cechy charakteru:
•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
•Umiejętność współpracy
•Zaangażowanie w pracę
•Elastyczność
•Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:
•Umowa o prace
•Konkurencyjne warunki zatrudnienia: 230 - 250 Nok brutto/godzinę
•Rozwój umiejętności zawodowych
•Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach, na projekcie w Trondheim jest darmowe
•Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
•Elastyczny czas pracy

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.