Cieśla konstrukcyjny / stolarz - Norwegia

Kategoria

Monter mebli , Monterzy

Lokalizacja

Mo i Rana , Norwegia

Opis stanowiska

Poszukujemy osób mających doświadczenie w pracach stolarskich konstrukcyjnych oraz wykończeniach. Oferta pracy dotyczy fachowców w zawodzie:

Cieśla konstrukcyjny / Stolarz

Miejsce pracy: Mo i Rana

Obowiązki:

  • prace stolarskie: konstrukcje domków drewnianych, wykończenia: okna, drzwi, panele itp.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji  pisemnych lub telefonicznych. W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji". *

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

* Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest ES-Perfekt, ul. Partyzancka 80/92 lok. 18, 95-200 Pabianice. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom ES-Perfekt) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ ES-Perfekt posiada zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane klientom ES-Perfekt - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do klientów ES-Perfekt drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w ES-Perfekt prosimy o kontakt pod adresem email: [email protected]

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie i samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • doświadczenie norweskie
  • mile widziane prawo jazdy ( firma zapewnia samochód )

Pracodawca norweski oferuje

  • wynagrodzenie 230 Nok/h
  • długie dni pracy
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • możliwa długa współpraca
  • legalna praca w stabilnej firmie na pełny etat, umowa norweska