Cieśla konstrukcyjny / stolarz budowlany - montaż elewacji wentylowanych

Stawka

24.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Roeselare , Belgia

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie konstrukcji ścian zewnętrznych, montaż elewacji drewnianych oraz płyt fasadowych w systemie wentylowanym, ocieplanie budynku styropianem, praca na wysokości. Współpraca na terenie Belgii okolice Roeselare, Brugge.

Wymagania

umiejętności wykonania ścian zewnętrznych, docieplenia, montaż elewacji drewnianych oraz płyt fasadowych
Doświadczenie w pracy na danym stanowisku,
doświadczenie zawodowe jako cieśla konstrukcyjny min rok czasu
Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
Działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
Gotowość do szybkiego podjęcia pracy,
Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Nasza oferta

 Oferujemy:
Legalną współpracę w oparciu o umowę o podwykonawstwo,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Regularne opłaty faktur,
Możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania w pobliżu projektu,
 Kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.