Ciesla konstrukcyjny Norwegia

Stawka

250.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Oslo , Stavanger , Trondheim , Norwegia

Opis stanowiska

Eterni Norge przyjmie wykwalifikowanych cieśli do pracy na projektach budowlanych na terenie Bergen, Oslo,
Trondheim oraz Stavanger. Realizujemy wiele różnej wielkości projektów zarówno nowych, jak i remontowych.

Start – maj 2024

Kwalifikacje:
•Doświadczenie jako cieśla powyżej 2 lat
Doświadczenie z Norwegii
•Umiejętność czytania rysunku
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Cechy charakteru:
•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
•Umiejętność współpracy
•Zaangażowanie w pracę
•Elastyczność
•Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:
•Umowa o prace
•Konkurencyjne warunki zatrudnienia: 260 - 280 Nok brutto/godzinę
•Rozwój umiejętności zawodowych
•Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach
•Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
•Elastyczny czas pracy

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii.
Miejsce pracy:Norwegia

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.