CIEŚLA – Amsterdam. 13euro/h, Możliwe zaliczki. Darmowe zakwaterowanie+przejazd

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia - Amsterdam
Inwestycje: budynki wielorodzinne, obiekty przemysłowe, lokale użyteczności publicznej

Wynagrodzenie: na początek 13euro/h, 2600-2860 euro na rękę/ms

Zadania: Montaż/demontaż szalunków systemowych PERI/DOKA oraz tradycyjnych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku cieśli,
  • Znajomość systemów szalunkowych PERI i DOKA,
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego oraz certyfikat VCA.

Nasza oferta

Na początek 13 euro netto/h, po okresie próbnym podwyżka w zależności od Twoich kwalifikacji. :)
Miesięcznie 200-220h pracy,
Szukamy Cieśli umiejętnością czytania rysunku technicznego.
Stabilna stała współpraca na lata, polska umowa o pracę z oddelegowaniem,
Firma zapewnia przejazd do Holandii, dojazd do pracy, komfortowe zakwaterowanie, oraz odzież i narzędzia do pracy,
Zjazd do Polski co 6 tygodni na 7 dni wolnego na koszt pracodawcy,
Wymagany certyfikat VCA, w przypadku braku firma pomaga w jego wyrobieniu,
Przed wyjazdem koniecznie jednorazowe spotkanie w siedzibie firmie w Gliwicach lub Warszawie.