Cieśla

Opis stanowiska

Jako wszechstronny ciesla będziesz się zajmował wszystkimi typowymi pracami ciesielskimi od początku do końca budowy. Praca na tym stanowisku polega na tworzeniu różnych konstrukcji drewnianych do szalunków, a także stemplowań, których używa się jako formy do wylewania betonu czy też jako szablony w innych pracach murarskich. W zakres obowiązków cieśli wchodzi również przygotowanie konstrukcji wieńcowych i więźby dachowej. Praca jest przy nowych projektach budowlanych, takich jak budownictwo niemieszkalne i mieszkaniowe. Jesteś samodzielny i dokładny, a dzięki swoim dobrym umiejętnościom komunikacyjnym i pozytywnemu nastawieniu do pracy zapewniasz dobrą współpracę z klientami i współpracownikami.

Wymagania

Kim jesteś i czego od Ciebie oczekujemy:

  • Znajomości rysunków budowlanych;
  • Masz co najmniej 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego;
  • Jesteś samodzielny i potrafisz porozumieć się ze współpracownikami w języku niemieckim lub angielskim;
  • Najlepiej, jeśli posiadasz własny transport.

Nasza oferta

Co oferujemy:

  • Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas;
  • Dobre wynagrodzenie;
  • Konto emerytalne w Stipp(+);
  • Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF;
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego;
  • Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne);
  • Dobrej jakości odzież roboczą;
  • Osoba kontaktowa w Twoim języku;
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.