BUDOWNICZY SZALUNKóW/MURARZ AUSTRIA

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Anglia

BUDOWNICZY SZALUNKÓW/MURARZ AUSTRIA

Miejsce pracy: Zillertal (Austria)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: ASZ/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe

- montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,

- betonowanie praca w oparciu o rysunek techniczny

- ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

Wymagania:

- min. Ukończone 3-letnie szkolenie na zawodowo monter deskowań lub murarz
- min. 5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego w zakresie budowy szalunków
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Zakwaterowanie między 6274 Aschau i 6271 Uderns
- Miejsce pracy: plac budowy
- Nadzorca: otwarty
- Okres: otwarty

Oferujemy:

- stawka 14,67€ brutto/h plus dieta

- bezpłatne zakwaterowanie

Witaj Szanowny Kandydacie, jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta pracy to zadzwoń pod wskazany numer 720 807 705 bądź prześlij swoją aplikację:)

Z góry dziękuję wszystkim kandydatom za odzew na moje ogłoszenie:)