Brygadzista montażu elewacji wentylowanych - Belgia

Lokalizacja

Roeselare , Aalst , Aalst , Belgia

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem monterów podczas montażu elewacji wentylowanych.
  • Koordynacja i nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi.
  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych prac oraz przestrzeganie harmonogramu.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na miejscu budowy.
  • Współpraca z kierownictwem budowy oraz innymi brygadami.
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej oraz raportowanie postępów prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku brygadzisty lub kierownika grupy.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji projektowej.
  • Znajomość zasad i przepisów BHP.
  • Własna działalność gospodarcza.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego  w stopni komunikatywnym.
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy za granicą.

Oferujemy:

  • Możliwość zakwaterowania.
  • Płatności co dwa tygodnie.
  • Wsparcie polskiego koordynatora.
  • Atrakcyjne stawki.