Brygadzista Budowlany

Stawka

3 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Essen , Bochum , Essen , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

  • miejsce budowy: okolice Bochum,Dortmund,Niemcy
  • praca jest aktualna natychmiast lub w późniejszym terminie
  • praca na pełny etat
  • praca jest stacjonarna

Wymagania

  • znajomość j. niemieckiego
  • zawód zbrojarz/betoniarz, murarz lub cieśla szalunkowy udokumentowany świadectwem
  • kandydaci bez ukierunkowanego zawodu powinni posiadać minimum 4-letnie doświadczenie jako zbrojarz/betoniarz, murarz i cieśla szalunkowy
  • konieczne doświadczenie w budowie obiektów mieszkalnych, optymalnie od podstaw
  • doświadczenie na budowach niemieckich mile widziane
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • sumienność, dokładność i szybkość wykonywania robót

Nasza oferta

  • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • dojazd do pracy samochodem firmowym
  • wynagrodzenie miesięczne od 3000,00 Eur Brutto
  • zakwaterowanie zapewnione za oplatom

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.