Brukarz-szef ekipy

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Francja , Anglia

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje brukarz-koordynator

Miejsce pracy: Francja

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Organizacja i nadzorowanie pracy 2 - osobowej ekipy brukarzy (układania bruku, obrzeży, krawężników, studzienek kanalizacyjnych itp.)
  • Rozczytywanie rysunków technicznych i przygotowywanie wg planów miejsc realizacji prac,
  • nadzorowanie stanu ilościowego materiałów i zgłaszanie zapotrzebowania na nie,
  • potwierdzanie godzin,
  • ustalanie urlopów,
  • zgłaszanie nieobecności.
  • praca z ekipą przy realizacji aktualnych zadań

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy własnej i innych,
  • siła i wytrzymałość fizyczna,
  • zaangażowanie,
  • dokładność i dobra motywacja
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową minimum 16,00 euro
  • Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy
  • Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA
  • Zapewniamy zakwaterowanie, bezpłatne.