Brukarz okolice Goes - Holandia

Stawka

580.00
(NETTO )

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Goes , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
brukarz

Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Miejsce pracy: okolice Goes - Holandia

Obowiązki:
- układanie nawierzchni z kostki brukowej na otwartej przestrzeni
- współpraca z pozostałymi osobami (praca w kilkuosobowych zespołach)
- realizowanie zadań pod nadzorem brygadzisty

Wymagania

- doświadczenie
- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
- prawo jazdy kat. B oraz samochód
Mile widziane
- certyfikat VCA

Oferujemy

- holenderską umowę o pracę
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu
- wynagrodzenie płatne na konto
tygodniowy zarobek netto: 580 euro/40 godz
- bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z WI-FI
- bezpłatne holenderskie ubezpieczenie
- opiekę koordynatora
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii