BLISKO! 78 km od Szczecina! Opiekunka dla 90-letniej Seniorki od 21.11. Wynagrodzenie 1800€/mies.na rękę+PREMIA!

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki od 21.11., 17489 Greifswald (miasto z liczbą mieszkańców ok. 57 tys., Maklemburgia-Pomorze Przednie).

BLISKO GRANICY – 78 km od Świnoujścia!

Opiekunka z  mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1800 EURO/mies. netto („na rękę”) + PREMIA Świateczna 200 EURO!

Palenie możliwe na zewnątrz.

Do opieki Pani, lat 90, 165 cm, 67 kg.

Podopieczna cierpi na nadciśnienie oraz częściową inkontynencję (nosi pieluchy – w nocy zdarza się konieczność skorzystania z toalety zazwyczaj 1 raz), nosi aparat słuchowy.

Seniorka  porusza się za zazwyczaj z pomocą balkonika, po mieszkaniu jest w stanie przejść samodzielnie (bez środków pomocniczych) krótkie dystanse z asekuracją Opiekunki,  na spacerach korzysta  z wózka elektrycznego.
Podopieczna nie wymaga pomocy podczas wstawania.

NIE MA demencji.
NIE MA transferu.

Seniorka potrzebuje pomocy podczas kąpieli (łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe), ubierania/rozbierania się.

2 x w dziennie przychodzi Pflegedienst (poranna i  wieczorna pielęgnacja).

Podopieczna mieszka wraz z synem i jego żoną.
Syn prowadzi w domu Kancelarię Prawniczą.
W domu są również 2 pieski, którymi nie trzeba się opiekować.

Codziennie przychodzi przyjaciółka domu, która przygotowuje wspólny obiad dla rodziny i personelu kancelrii oraz sprząta – Opiekunka pomaga w tych czynnościach.

Przebieg dnia Podopiecznej: pobudka o godz. 7:30-8:00, poranna pielęgnacja wykonywane przez Pflegedenst, wspólne śniadanie, spacer/wizyta u fryzjera lub kosmetyczki, obiad z rodziną i współpracownikami kancelarii, odpoczynek, oglądanie TV, 18:30 kolacja z rodziną, oglądnie TV, rozmowy, ok. 22:00 Podopieczna chodzi spać.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, Internet.

Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się, kontrola i zmiana pieluch;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, towarzyszenie podczas wizyt u fryzjera, kosmetyczki.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.