BLACHARZ SAMOCHODOWYCH - niemieckie warunki zatrudnienia

Lokalizacja

Erfurt , Suhl , Fulda , Niemcy

Opis stanowiska

- naprawy blacharskie: samochody osobowe i dostawcze, samochody powypadkowe
- przygotowywanie powierzchni np.: oklejanie, szlifowanie, czyszczenie, szpachlowanie, odtłuszczanie
- drobne prace spawalnicze
- kontrola jakości
- stawka: 13,00 euro brutto/h + 50,00 euro netto diety dziennej

Wymagania

- doświadczenie zawodowe
- wyksztalcenie kierunkowe lub ukończone kursy
- precyzja i dokładność
- samodzielność
- prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd
- wymagana znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 24 dni w roku