Blacharz samochodowy - Belgia, Verrebroek

Stawka

24.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów do czynności związanych z naprawą karoserii nowych samochodów osobowych
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie napraw karoserii uszkodzonych samochodów,
  • usuwanie wgnieceń, spłaszczanie, kształtowanie i regulowanie różnych części karoserii.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane.

Nasza oferta

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS – stawka godzinowa: 24€ brutto/h,
  • system I-zmianowy,
  • 7-godzinny dzień pracy,
  • możliwość nawiązania współpracy na zasadach b2b,
  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,
  • zwrot za dojazd 0,21€/km,
  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,
  • opieka oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora,
  • dostęp do aplikacji Exact People GO, umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,
  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • ubezpieczenie NNW,
  • rekrutacja przeprowadzana jest w 100% zdalnie.