Blacharz - Norwegia

Lokalizacja

Drammen , Norwegia

Opis stanowiska

W związku z nowym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

“Blacharz”

Ilość wakatów: 15
Miejsce pracy: Drammen
Nr. ref.: BP

Obowiązki:

  • prace związane z obróbką arkuszy blach
  • montaż elewacji hal ( ściany warstwowe, "sandwich" )

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w cięciu, zaginaniu, obróbce blachy
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • komunikatywny język angielski lub norweski

Pracodawca norweski oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 210 NOK/h zależne od doświadczenia
  • wielomiesięczny kontrakt
  • umowa na warunkach norweskich
  • ubezpieczenie, dodatki socjalne zgodnie z przepisami norweskimi

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych.
W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.