Blacharz / Lakiernik samochodowy Niemcy Schwerin z darmowym zakwaterowaniem

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Schwerin , Niemcy

Opis stanowiska

  • naprawa aut osobowych, blacharstwo-lakiernictwo

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego: jezyk niemiecki na poziomie B1/B2 umozliwiajacy swobodna komunikacje na warsztacie
  •  doswiadczenia napraw i diagnostyki
  • prace blacharsko-lakiernicze

Nasza oferta

  • wynagrodzenie: 2650€ netto na reke nominal za 170 godz (+ nadgodziny i dodatki czyli do 2800-3000€ na reke)
  • zakwaterowanie zapewnione: DARMOWE zakwaterowanie kolo warsztatu zapewnione i oplacone na pol roku z gory
  • nadgodziny mozliwe i extra 25% wiecej platne
  • dodatki za ewentualne soboty
  • bon paliwowy na 50 €
  • 30 dni urlopu
  • 1000 euro premii zdrowotnej w przypadku choroby
  • regularne zjazdy do Polski mozliwe
  • ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce.