Blacharz - Francja

Lokalizacja

Montpellier , Francja

Opis stanowiska

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)
Poszukuje osób na stanowisko: BLACHARZ

Miejsce pracy: Aveyron, Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie na kontrakt francuski na okres 6 miesięcy
  • Stawka całkowita 19,50€ brutto/ godz.
  • Gwarantowany czas pracy 40h tygodniowo
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Samochód służbowy + karta paliwowa
  • Odzież robocza zapewniona przez Klienta
  • Zaliczka po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Zwrot kosztów podróży po zakończeniu współpracy
  • Formalności załatwiane mailowo

Za co będziesz odpowiedzialny ?

  • Obróbka części metalowych (blacha, profile, rury) na podstawie planów lub wzoru.
  • Szczepianie części

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Min. 2 lata doświadczenia jako blacharz
  • Umiejętność czytania planów przemysłowych
  • Znajomość j. francuskiego w stopniu komunikatywnym (min. 1 osoba na ekipę)
  • Mile widziany własny samochód na wyjazd

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.