Blacharz

Stawka

240.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Stavanger , Norwegia

Opis stanowiska

Blacharz
Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Miejsce pracy: Stavanger

Zadania:
Współpracuje z monterem wentylacji (łuki lub kształtki ze stali).

Oczekujemy:

• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe jako blacharz
• Doświadczenie w Norwegii lub innym kraju skandynawskim
• Znajomość języka angielskiego lub norweskiego (warunek konieczny)
• Znajomość rysunku technicznego

Zapewniamy:
· Wynagrodzenie od 230NOK/h brutto – zależy od projektu i lokalizacji
· Norweska stałą umowę o prace
· W razie konieczności pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.