Bezpośrednie zatrudnienie w niemieckiej restauracji - atrakcyjne warunki

Kategoria

Pomoc kuchenna , HoReCa

Lokalizacja

Guben , Cottbus , Niemcy

Nasza oferta

  • Całoroczne zatrudnienie i 5-dniowy tydzień z kuchnią zamkniętą o 20:00 i jeden wolny weekend w miesiącu
  • Pozataryfową dopłatę sezonową od kwietnia do października
  • Bardzo atrakcyjna wskazówka (goście zawsze płacą przy stole)
  • Nowoczesne miejsce pracy z monitorami kuchennymi Gastronovi i aplikacją Gastromatic roster
  • Rodzinna firma ze świetnym zespołem i dużą ilością miejsca na własne pomysły

Wymagania

  • Chcesz zaangażować się w nowe rzeczy i twórczo uczestniczyć
  • Kochasz zioła i przyprawy, lubisz gotować i jesteś pełen nowych pomysłów na nasze menu i imprezy bankietowe, takie jak wesela i uroczystości firmowe
  • Ukończyłeś szkolenie na kucharza i masz doświadczenie zawodowe w kuchni à-la-carte i bankietowej
  • Masz prawo jazdy i samochód do pracy

Opis stanowiska

  • W naszej restauracji gotujesz dania z ciągle zmieniającego się menu o niezmiennie wysokiej jakości i każdego dnia na nowo inspirujesz naszych gości
  • Przygotowujesz bufety i menu na wesela, imprezy firmowe i wieczory tematyczne w naszym zajeździe
  • Będziesz pracować jako gracz zespołowy w dobrze skoordynowanym i wysoce zmotywowanym zespole z kucharzami i pomocnikami kuchennymi
  • Zapewniasz prawidłowe przechowywanie składników