Betoniarz - praca pryz produkcji elementów betonowych

Lokalizacja

Nürnberg , Niemcy

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Praca przy produkcji prefabrykatów betonowych
  • Produkcja elementów betonowych
  • Wygladzanie reczne i maszynowe
  • Naprawa uszkodzen w prefabrykatach
  • Wygładzanie, formowanie
  • Praca wg. harmonogramów zakładowych
  • Inne obowiązki, standardowe dla wymienionego stanowiska pracy

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, kierunkowe jako betoniarz, zbrojarz lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego - warunek obligatoryjny
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy, własny samochód

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2100 Euro netto/etat. Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - darmowe w pokojach 1 osobowych, 3 km od zakładu pracy
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Nieodpłatne przygotowanie profesjonalnego profilu zawodowego w języku niemieckim