BERLIN! Opiekunka od 29.04. dla wdzięcznego Seniora, Wynagrodzenie 1800€/mies.na rękę! Zapraszamy

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Hamburg , Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniora od 29.04., 10713 Berlin-Wilmersdorf.

Niepaląca Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1800 Euro/mies. netto („na rękę”).

Do opieki Pan, lat 87, 172 cm, 60 kg.
Senior cierpi na choroby związane z sercem, początki spokojnej demencji (zapomina się, jest przy tym bardzo przyjacielski i wdzięczny).
Obecnie przebywa w szpitalu z uwagi na zapalenie płuc oraz infekcję dróg moczowych (dlatego teraz nosi wkładki).

Porusza się w domu, na krótkich dystansach samodzielnie, na spacerach korzysta z balkonika (w przypadku gorszej kondycji z wózka inwalidzkiego). Potrzebuje niewielkiej pomocy przy wstawaniu - podania dłoni/stabilizacji.

NIE MA opieki w nocy - w przypadku konieczność skorzystania z toalety Senior korzysta z kaczki.

Podopieczny wymaga pomocy podczas mycia/kąpieli, ubierania/rozbierania.

1-2 w tygodniu przychodzi Pflegedienst.
2 x w tygodniu Senior uczęszcza na gimnastykę.

Przebieg dnia: pobudka 7-8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, ponowne położenie się/odpoczynek, 13-14:00 obiad, odpoczynek, kawa/ciasto w razie potrzeby, 18-19:00 kolacja, 20-22:00 Senior kładzie się spać.

Podopieczny mieszka w mieszkaniu na 2 piętrze z windą, o powierzchni 105 m2. W łazience znajduje się Badewannenlift oraz krzesełko toaletowe.
Żona ma swoje oddzielne mieszkania, sporadycznie przebywa w mieszkaniu męża - nie trzeba się nią zajmować.
Sklepy w odległości pieszej.

Do dyspozycji Opiekunki: własny pokój, internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, zakupy, zdrowe gotowanie (z uwzględnieniem alergii na awokado) i regularne podawanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie itd.;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. przy myciu/kąpieli, przy ubieraniu/rozbieraniu się;
-towarzyszenie w życiu codziennym, np. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw, towarzyszenie podczas gimnastyki itp.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.