BERLIN! Opiekun/Opiekunka od 20.06., ZASTĘPSTWO, komunikatywny niemiecki 1700€ na rękę!

Stawka

1 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Berlin , Dresden , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka/Opiekun osób starszych dla 93-letniego Seniora od 20.06., 12209 Berlin, dzielnica Steglitz.

ZASTĘPSTWO NA 6 TYG.!

SPRAWDZONE ZLECENIE - możliwy kontakt z obecną Opiekunką.

Opiekunka/Opiekun z komunikatywną języka 1700 EURO / mc netto („na rękę”)!

Do opieki Pan, lat 93, 183 cm, 90 kg.
Podopieczny cierpi na osłabienie związane z wiekiem, inkontynencję (pieluchy) oraz demencję.

Senior porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego-do dyspozycji jest Lift.

Podopieczny rano jest sadzany za pomocą liftu na wózek i do obiadu spędza w nim czas, po obiedzie jest za pomocą liftu przenoszony do łóżka, w którym odpoczywa przez resztę dnia, dużo śpi, ogląda TV.
Potrzebuje standardowej pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu się, kąpieli oraz podczas jedzenia.
Czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku.

NIE MA regularnej opieki w nocy - tylko w nagłych przypadkach.

Przebieg dnia: pobudka o godz. 7:30-8:30, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12-13:00 obiad, odpoczynek w łóżku, ok. 22:00-24:00 ostatnia wizyta u Seniora.

Podopieczny mieszka sam w domu.
Sklepy oraz punkty usługowe znajdują się w pobliżu.

Do domu Seniora regularnie przychodzi POMOC DOMOWA.

Do dyspozycji Opiekunki /Opiekuna własny pokój, Internet.

CZAS wolny zapewniony – 2 popołudnia w tygodniu, opiekę w tym czasie przejmują bliscy. Bardzo miła i wspierająca rodzina, która chętnie pomaga.

Do obowiązków Opiekunki/ Opiekuna będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego , tj. robienie zakupów, gotowanie i przygotowywanie posiłków, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie, przygotowywanie świeżych ubrań;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności: pomoc przy kąpieli, przy ubieraniu/rozbieraniu się, zmiana pieluch, karmienie;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, , przypominanie o wzięciu leków, kontrola i oferowanie odpowiedniej ilości płynów.

Wymagania

-komunikatywny niemiecki

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.