Belgia, od zaraz, bez języka. Cieśla/Zbrojarz. budowlanka

Stawka

19.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Belgia

Nasza oferta

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce, firma ERBUD, działająca od 1990 roku, dla zwiększenia swojego zespołu, zatrudni pracowników na stanowisko:
Cieśla szalunkowy/Zbrojarz.
Miejsce pracy: Belgia (Antwerpia i okolice).
Inwestycja: budowa obiektów kubaturowych i przemysłowych, stany surowe.
Stawka: dla osoby z doświadczeniem od 18,30 euro brutto/h i do ustalenia z kierownikiem według doświadczenia.
Zadania:

  • Montaż szalunków pod ściany, stropy, schody, słupy,
  • Montaż prefabrykatów (schody, belki, słupy, ściany, płyty kanałowe i półprefabrykatów np.: stropy typu filigran, premury),
  • Praca na systemach szalunkowych typu: Hunnebeck, Doka, Peri, Meva itp.,
  • Wiązanie zbrojeń cęgami.
Dla nas ważne jest, żeby pracownik miał:
  • Doświadczenie na w/w stanowisku,
  • Gotowość do pracy za granicą,
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Aktualne VCA (basic).

WAŻNE: W razie braku VCA firma pomaga w jego wyrobieniu, prowadzi jednodniowe szkolenie za granicą, opłaca go oraz ponosi koszty dojazdu. Szkolenie jest prowadzone w Holandii (wszelkie koszty ponosi firma, kto nie zda egzaminu za pierwszym razem, egzamin poprawkowy musi opłacić sam).

Mile widziane jeśli:
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny,
  • Posiadasz uprawnienia na zwyżki, manitou,
  • Znasz język obcy.

Pracując z nami, będziesz miał:
  • Polską umowę o pracę,
  • Darmowe zakwaterowanie: mieszkania 2-3 osobowe,
  • Bezpłatny przyjazd i zjazd z kontraktu– lub w przypadku transportu własnego zwracamy do 65 euro za przejazd w każdą stronę,
  • Bezpłatny lokalny transport do/z pracy,
  • Odzież roboczą,
  • Prace od 7:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku,
  • Zjazdy do Polski na wszystkie święta, dłuższe weekendy oraz w okresie wakacyjnym na 2 lub 3 tygodnie,
  • Nie ma rotacji, zjazdy w dowolnym terminie.

Taka oferta może się nie powtórzyć!

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.