APN Sentium- Opieka nad Panią w Karlstadt- 1750€ netto/m-c

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Karlstadt , Niemcy

Opis stanowiska

Do objęcia opieką jest Pani Angelina, która ma 87 lat (155 cm i 40 kg). Pani choruje na raka płuc. Dodatkowo występuje osłabienie starcze oraz osteoporoza. Orientacja i komuniakcja nie są zaburzone. Pani jest osobą leżącą. Odżywianie za pomocą rurki do karmienia PEG (instruktaż w zakresie jej stosowania może zapewnić specjalistyczna firma).Podopieczna wstaje koło 8:00, popołudniowa przerwa 13:00-15:00, 20:00 chodzi spać. W tygodniu możę sie zdarzyć, że trzeba pomóc podopiecznej w nocy. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym na wsi. Do dyspozycji jest standardowo wyposażony pokój z dostępem do Internetu z osobną łazienką i WC. W gospodarstwie zamieszkuje mąż podopiecznej, który nie wymaga opieki.

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece osób starszych

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ