APN Sentium- Opieka nad Panią w Enschende- NL- 1800€ netto/m-c + premia wakacyjna

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Enschede , Holandia

Opis stanowiska

Opieka nad Panią (65 kg, 155cm), która ma 88 lat. Podopieczna choruje na demencję, przeszła również 2 wylewy. Podopieczna nie jest osobą mobilną. Wstawanie, kładzenie się spać, mycie i ubieranie, chodzenie do toalety wymagają wsparcia. Podopieczna jest zależna od wózka inwalidzkiego, częściowo sparaliżowana. Pani jest również inkontynentna. Podopieczna mieszka z samodzielnym mężem w domu w zabudowie szeregowej w mieście, dom jest przytulny i czysty. 1xtyg. Przychodzi sprzątaczka.
Obowiązki: pomoc podopiecznej w codziennym funkcjonowaniu, pomoc w ubieraniu się i higienie osobistej, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe:osobny pokój, prywatna toaleta, Internet.

Wymagania

komunikatywna znajomość niemieckiego lub niderlandzkiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ