APN Sentium- Opieka nad Panią w Brussum- 1600€ netto/m-c

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Heerlen , Holandia

Opis stanowiska

Opieka nad Panią, która ma 93 lata (43 kg, 140cm). Podopieczna choruje na demencję. Jest osoba bardzo spokojną, skromną, nieśmiałą. Podopieczna mieszka domu – bliźniak.
Podopieczna jest wyjątkowo delikatną, nieśmiałą, skromną i introwertyczną osobą. Zawsze dawała z siebie wszystko. Nie miała łatwego życia z dość dominującym mężem i stratą dzieci. Nigdy, przenigdy nie narzekała i ciężko pracowała dla rodziny. Jeszcze do zeszłego roku wszystko robiła sama (prace domowe, przygotowywanie posiłków, wyprowadzanie psa itp).
Obowiązaki: pomoc podopiecznej w codziennym funkcjonowaniu. pomoc w ubieraniu się i higienie osobistej, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, Internet.

Wymagania

komunikatywna znajomość angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ