APN Sentium- Opieka nad Panem w Vries- NL- 1600€ netto/m-c + premia wakacyjna

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Assen , Holandia

Opis stanowiska

Opieka: nad Panem, który ma 87 lat. Pan od 17 lat ma wysoki stopień uszkodzenia rdzenia kręgowego. W efekcie chodzenie, oddawanie moczu i wypróżnianie się są mocno zaburzone. Pan przebywa cały dzień na potrójnym wózku inwalidzkim. Pan może stać przez krótki czas i może się obrócić podczas transferu. Nie ma potrzeby korzystania z wind. Podopieczny jest wykształconym, inteligentnym człowiekiem – całkowicie świadomym. Mieszka w ładnym dużym, przestronnym domu.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w codziennym funkcjonowaniu. pomoc w ubieraniu się i higienie osobistej, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, Internet.

Wymagania

komunikatywna znajomość niemieckiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ