APN Sentium- Opieka nad Panem w Leer- 1800€ netto/m-c

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Leer , Niemcy

Opis stanowiska

Do opieki jest Pan Georg, który ma 86 lat, waży 85kg i ma 178 wzrostu. Choruje na osłabienie starcze, nadciśnienie, inkontynencje ma problemy sercowe. Podopieczny porusza się na wózku, transfer za pomocą podnośnika. Mieszka sam. Do pomocy posiada w domu: wózek inwalidzki, balkonik, specjalistyczne łóżko oraz podnośnik. Potrzebuje pomocy przy wykąpaniu się, ubraniu się rozebraniu oraz przy podstawowych czynnościach.W ciągu dnia Pan musi być wysadzony na krzeszło toaletowe. Noce przesypia całe.
Obowiązki: gotowanie, pranie itp. Robienie zakupów jest możliwe na pieszo. Pan Georg mieszka w małym mieście w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji własny pokój, TV w pokoju, Internet, własna łazienka.

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece osób starszych

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec i Holandii
  • Bezpłatny transport
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Liczne bonusy pieniężne
  • ZUS od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • formularz A1, karta EKUZ