ALLROUNDKRAFT -POMOC W RESTAURACJI***DRUGI ETAT ZMYWAK***PRACA DLA KOCHAJĄCYCH GÓRY***

Stawka

2 700.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Rosenheim , Niemcy

Opis stanowiska

PRACA NA STANOWISKU POMOCNIKA W SCHRONISKU GÓRSKIM/DRUGI ETE]AT DLA ZNAJOMEJ/ZNAJOMEGO (ZMYWAK)
POŁUDNIOWA BAWARIA
PRACA NA UMOWIE NIEMIECKIEJ OD 15.05-15.10.23

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zmywanie naczyń i szklanek
  • dbanie o czystość w budynku ( pokoje, sanitariaty, pokoje gościnne,
    kuchnia, pomieszczenie gospodarcze)
  • pomoc w kuchni, przygotowywanie prostych posiłków według instrukcji
    pomoc przy śniadaniu
  • pomoc w rozładunku towaru z kolejki linowej
  • współpraca z całym zespołem

Wymagania

PROSIMY O APLIKOWANIE JEDYNIE OSOBY SPEŁNIAJĄCE PONIŻSZE KRYTERIA:

  • min.komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min.A2) - wymóg konieczny
  • sprawność fizyczna
  • miłe usposobienie
  • umiejętność pracy w grupie

Nasza oferta

Warunki pracy:

  • praca na umowie niemieckiej z pracodawcą, na czas określony od 15maja do 15 października 2023
  • zagwarantowane niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia socjalne i emerytalne
  • wynagrodzenie: €2700/m-c brutto+NAPIWKI
  • PRACODAWCA GWARANTUJE ZAKWATEROWANIE, Sachbezug (od podanej kwoty pracownik płaci jedynie podatek) €285/m-c
  • PRACODAWCA GWARANTUJE PEŁNE WYŻYWIENIE Sachbezug €225.25/m-c (od podanej kwoty pracownik płaci jedynie podatek)
  • 8h/6 dni tygodniowo

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

Kliknięcie przycisku i wysłanie Twojej aplikacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Raciborzu (47-400), przy ul. Opawskiej 62/3, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy abyś nie aplikował na prezentowane stanowisko.